Autorizovaný dealer ČR       prodejna  Vlastní kamenná prodejna        Poradíme Vám s výběrem 

Kategorie

Doprava na Slovensko

Poslední příspěvky

Odebírat newsletter

http://www.kopasport.cz/13631-thickbox_default/chranice-ramen-reebok-14k-junior.jpg Na prodej Zobrazit v plné velikosti Tisknout

Chrániče ramen Reebok 14K Junior

L
M

Není skladem

Reebok pro novou sezónu 2013/2014 kompletně přepracoval nabídku svých chráničů a nutno říci, že změny jsou to výtané. Bez debat přejal to nejlepší z původních modelů a vytvořil opět modely, které si zaslouží 1. místo používanosti a to nejen v NHL.

Chrániče ramen Reebok 14K jsou mírně pokročilým modelem pro hobby hráče a hráče amatérských lig. Zároveň se jedná o zbrusu nový model pro sezónu 2013/2014, který bude patřit mezi nejprodávanější ramena na trhu. Oproti nižšímu modelu 12K mají tyto ramena několik vylepšení hodných pokročilým modelům.

Bezkonkurenční ramena

Základem ramen Reebok 14K jsou speciálně tvarované ramenní chrániče z pružného plastu. Reebok je trefně nazývá LOW PROFILE JOP. Jsou totiž posazeny o něco níže než u běžných chráničů ramen a tvarovány tak, aby více chránili klíční kost a horní část lopakty. Nižší profil má velkou výhodu a to v tom, že tolik nezavazí při rozhledu a periferním vidění. A právě to je hlavní rozdíl oproti modelu 12K.

Skvělá pohyblivost

Další citlivá místa jako je hrudník, páteř a klíční kost jsou samozřejmě kryta zesílenou ochranou. Tu tvoří především plastové dílky, které není možné proseknout. Navíc jsou polstrovány pěnou o vysoké hustotě. Ta pak pohlcuje většinu nárazové energie. Nutno říci, že chránič hrudníku a páteře je nezávisle připevněný k hlavnímu skeletu chrániče, díky tomu je mnohem pohyblivější a věrněji tak kopíruje vaše pohyby.

Dalším důležitým bodem ochrany jsou chrániče bicepsů. Ty jsou jednak výškově nastavitelné a zejména jsou připevněny k ramennímu chrániči, čímž zabraňují jeho nadzvedávání, což je velmi důležitá vlastnost. Samotné chrániče bicepsu jsou příkladně anatomicky tvarované a vybaveny plastovým základem, což mnohonásobně zvyšuje efektivitu ochrany.

Pohodlí na 1. místě

Vnitřní část je vybavena příjemnou voděodpudivou podšívkou z mikrovlákna. Ta navíc poměrně spolehlivě odvádí pot a zejména rychle prosychá. Její výhodou je také vysoká odolnost vůči prodření.

Tradice je nejlepší

V neposlední řadě jsou ramena Reebok 14Kvybaveny tradičním systémem upínání. 2 široké flexibilní pásky se zapínají přes boky, jsou 5 cm široké, takže by se neměly tak rychle vytahat. Další flexibilní pásky jsou pak tradičně přes biceps.

 • Věková kategorie : Juniorská
 • Výkonnostní třída : Poloprofesionál
 • Výrobce : Reebok

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Chrániče ramen Reebok 14K Junior

Chrániče ramen Reebok 14K Junior

Napište svůj názor

 • Produkt:Chrániče ramen Reebok 14K Junior
 • By CCM / Reebok
 • Cena: 1 250
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.00 kg
 • Popis:
Vážení zákazníci, tvoříme pro Vás nový e-shop, objednávky nyní přijímáme pouze telefonicky nebo e-mailem. Děkujeme ze pochopení.